Czym jest SzybkiSpec?

SzybkiSpec jest portalem internetowym, stworzonym z myślą o użytkownikach, którzy szukają specjalistów z najróżniejszych dziedzin. W tym miejscu możesz w łatwy sposób znaleźć odpowiedniego specjalistę i zlecić mu wykonanie usługi. Jeśli jednak chciałbyś aby to specjaliści zgłaszali się do Ciebie, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś ogłosił zlecenie w giełdzie zleceń i poczekał na odzew z ofertą od zainteresowanych fachowców.

Jak założyć konto użytkownika?

Aby móc w pełni wykorzystać potencjał jaki oferuje portal SzybkiSpec.pl należy zarejestroważ się jako użytkownik. Wystarczy kliknąć pole z napisem „rejestracja”, wybrać formularz o nazwie "szukam fachowca" a następnie wypełnić wszystkie pola. Proces jest krótki, ale zapewniamy, że funkcjonalności jakie znajdziesz po rejestracji i zalogowaniu się zrekompensują Ci czas jaki poświęciłeś na rejestrację.

Czy muszę płacić za szukanie i zamawianie fachowca?

Portal jest stworzony dla Ciebie, tak abyś w szybki sposób mógł odnaleźć odpowiedniego fachowca z każdej dziedziny usług. Pragniemy abyś jak najczęściej odwiedzał naszą stronę tak więc z tego powodu nie ponosisz żadnej opłaty.

Jak dodać opinie pod profilem fachowca?

Opinia dodana pod profilem fachowca z którym miałeś okazję współpracować jest niewątpliwie najlepszym możliwy podziekowaniem dla specjalisty. Każda opinia może pomóc innym osobom dokonać właściwego wyboru specjalisty.

Aby dodać opinię fachowcowi, z którym współpracowałeś musisz być zalogowanym użytkownikiem. Następnie udaj się na jego profil. Na górze, po prawej stronie znajduje się przycisk „oceń fachowca”.

Dlaczego moja opinia/post zostały usunięte?

Administracja portalu SzybkiSpec.pl przykłada dużą uwagę do tego, aby treści umieszczane na stronie nie były wulgarne ani szkalujące. Jeśli Twój post lub opinia takie były to mogły zostać usunięte z tego właśnie powodu. Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż adminstracja portalu nie uwzględnia próśb fachowca o usunięcie nieprzychylnych dla niego opinii.

Nie pasuje mi dany terminy wizyty fachowca, czy mogę go zmienić bądź odwołać?

Aby odwołać wizytę lub zmienić jej termin należy zgłosić się do fachowca. Jest to możliwe za pośrednictwem sprawą portalu jak również telefonicznie.

Czy muszę płacić za rejestrację?

Nie. Rejestracja jest w pełni darmowa.

Czym jest "Warto wiedzieć"?

Blog jest miejscem poprzez które informujemy specjalistów o nowinkach ze świata usług oraz o występujących targach. Dla użytkowników przygotowujemy darmowe poradniki dotyczące np. domowych sposobów radzenia sobie z niektórymi naprawami.