Myszka bezprzewodowa

Myszka bezprzewodowa jest niezbędnym urządzeniem do każdego komputera. To właśnie dzięki niej możemy obsługiwać ten sprzęt oraz grać w różne gry, dlatego też warto kupić odpowiednią. Wiele osób zastanawia się nad zakupem myszki bezprzewodowej. Na rynku możemy znaleźć mnóstwo takich urządzeń w naprawdę zróżnicowanych cenach. To jaką kupimy zależy przede wszystkim od nas samych. Biorąc pod uwagę niższą cenę to z pewnością myszka Logitech M185 idealnie się sprawdzi.

Myszka bezprzewodowa Logitech

myszka bezprzewodowa logitech

Logitech M185  jest urządzeniem zapewniającym precyzję oraz niezwykły komfort. Nie można również zapomnieć o klasycznym i jakże eleganckim designie oraz uniwersalnym zastosowaniu. Oczywiście myszka ta jak każda inna posiada również wady, jednakże nie są one takie znaczące, dlatego też nie warto o nich wspominać. Logitech M185 kosztuje około sześćdziesięciu złotych, czyli nie jest to jakaś wygórowana cena. Warto również wspomnieć że ta myszka jest obecnie najpopularniejszą z myszek bezprzewodowych szwajcarskiej fimy Logitech. Produkt przede wszystkim wyróżnia się przemyślaną budową. Ten model jest doskonale wyprofilowany, dlatego też idealnie dopasowuje się do kształtów dłoni. Gwarantuje przy tym niezwykły komfort, który jest bardzo ważny korzystając z myszki długimi godzinami. Warto również wspomnieć o tym że sprzęt nie zacina się w trakcie pracy, a przyciski są czułe na dotyk, co sprawia że dobrze korzysta się z tego sprzętu. Logitech M185 jest oczywiście energooszczędny, więc nie ma obaw o szybkie wyczerpanie baterii.

Zalety

Wygląd

Lekka myszka bezprzewodowa

Funkcjonalność

Wady

Precyzja

Słaba bateria

Kup teraz Logitech M185

Myszka bezprzewodowa gamingowa

Myszka bezprzewodowa dla graczy razer

Inna myszką bezprzewodową wartą uwagi jest Razer Mamba 16000. W przypadku tego modelu dość dużą rolę odgrywa cena, gdyż myszka kosztuje około 500 zł. Jest to spory wydatek, niemniej jednak warty inwestycji. Myszka ta jest najbardziej zaawansowaną myszą do gier na świcie. Korzystają z niej głównie najlepsi profesjonaliści, chociaż nie jest ona przeznaczona tylko dla nich. Bateria w tym sprzęcie może na prawdę długo wytrzymać, a jeśli się rozładuje wystarczy tylko podłączyć zasilacz i nadal korzystać ze sprzętu. Jednakże Razer Mamba 16000 nie będzie nadawała się dla grafików, projektantów oraz innych osób, które cenią sobie precyzję, ponieważ jest to myszka dla graczy lub osób które sporadycznie korzystają z komputera

Zalety

Ergonomia

Precyzja

Wygląd

Idealna dla graczy

Wady

Cena

Kup teraz Razer Mamba

Myszka bezprzewodowa ranking

APPLE MAGIC MOUSE 2

Kolejną myszką, na którą warto zwrócić uwagę kupując myszkę bezprzewodową jest APPLE MAGIC MOUSE 2. Jej koszt jest znacznie mniejszy, niż u poprzedniej myszki i wynosi on około 300 zł. Jak wiadomo, myszka ta cieszy się ogromną popularnością, ze względu na dobrą firmę Apple. Sprzęt ten posiada nowoczesny wygląd, który z pewnością przykuje uwagę wszystkich posiadaczy komputerów. Jej nowoczesna i precyzyjna konstrukcja oraz akumulator do wielokrotnego ładowania zapewni przyjemność z jej korzystania. Jest lżejsza niż inne myszki bezprzewodowe oraz ma mniej ruchomych części. Praca z tym sprzętem jest szybka i komfortowa, dzięki trwałej konstrukcji. Niestety mysz ta jak każda inna posiada również wady, które nie są bardzo istotne, ale niemniej jednak warto o nich wspomnieć. Mysz ta nie jest dokładnie wyprofilowana i dostosowana do kształtów dłoni, ma dość toporową budowę. Przy dłuższym korzystaniu z tej myszy mogą pojawić się pewne problemy, związane z niewygodą. Poza tymi średnio znaczącymi wadami, myszka ta jest na prawdę dobra i została skonstruowana w bardzo ciekawy sposób. Warto również pamiętać, że sprzęt ten błyskawicznie reaguje na nasze ruchy.

Zalety

Dobra jakość wykonania

Wygląd

Ładowanie

Wady

Cena

Ergonomia

Precyzja

Kup teraz Modecom Volcano Gamer

Najlepsza myszka bezprzewodowa do laptopa

Podsumowując wszystkie te trzy myszki z pewnością można stwierdzić że najlepszą z nich będzie Logitech M185. Nie tylko ze względu na fajne funkcję i ciekawy wygląd, ale przede wszystkim na cenę, która w porównaniu do innych myszek bezprzewodowych jest znacznie niższa. Myszka jest takim sprzętem, które nie musi być jakoś idealne i nie warto na nią przepłacać. Chociaż osoby, które mają nieograniczony budżet na zakup nowej myszki z pewnością wybiorą inny model. Myszka sama w sobie nie ma nic do zarzucenia i cieszy się ogromną popularnością na rynku.

Na drugim miejscu będzie funkcjonalna myszka jaką jest Razer Mamba 16000. Mimo że cena w tym przypadku nie należy do najniższych to jest to znakomity wybór. Jest ona nie tylko bardzo wygodna, ale przede wszystkim funkcjonalna, co jest niezwykle ważne w tym sprzęcie. Tak jak już wcześniej było wspomniane, wybierzemy tą myszkę którą nam się podoba i spełnia nasze wymagania w stu procentach, ponieważ to my będziemy z niej korzystać i musi nam dobrze służyć. Jak wiadomo, inne potrzeby co do myszki ma domowy użytkownik, a inne zawodowy gracz, który będzie szukał czegoś bardzo funkcjonalnego.

Warto również wspomnieć że najlepszymi myszkami tego roku są: Logitech M185, Razer Mamba 16000, Apple Magic Mouse 2, Microsoft Designer Bluetooth, oraz HP X3000. Nie znaczy to jednak że te myszki nie mają wad, niemniej jednak znakomicie się z nich korzysta oraz cieszą się dużą trwałością. Ich ceny są bardzo podobne, dlatego też przy wyborze odpowiedniej myszki bezprzewodowej warto rozważyć swoje potrzeby, które przecież są najważniejsze.

Na co zwrócić uwagę kupując myszkę bezprzewodową?

Kupując daną myszkę powinniśmy się skupić przede wszystkim na jej jakości oraz wygodę. Musi zwrócić uwagę na to z jakich materiałów została wykonana oraz co posiada. Jest to bardzo ważne i zazwyczaj to właśnie decyduje o zadowoleniu użytkownika z danego sprzętu. Myszka może nie ma skomplikowanych funkcji i jest bardzo łatwym urządzeniem w obsłudze, ale z pewnością jest niezbędna przy obsłudze komputera. To ile w nią zainwestujemy zależy tylko od naszego budżetu. Warto jednak pamiętać o tym, że tańszy sprzęt wcale nie musi być gorszy, chociaż czasem się tak zdarza. Wybór odpowiedniej myszki bezprzewodowej dla gracza może być niekiedy bardzo skomplikowany, jednakże powyższe informacje powinny z pewnością go ułatwić. Jak wiadomo, każdy sprzęt ma swoje wady i zalety i nie zawsze są one bardzo znaczące. Oczywiście nie każde urządzenie jest idealnie doprecyzowane i warto o tym pamiętać. Myszka bezprzewodowa jak każde inne urządzenie nie jest doskonała. Ważne jest tylko to, aby dobrze działała a jej użytkownik był z niej zadowolony. 

Polecamy:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij nasz tekst:
Pomogliśmy w zakupie? Prosimy o udostępnienie, w ten sposób, możemy się dalej rozwijać! Dzięki!!