Odkurzacz bezprzewodowy ranking

Odkurzacz bezprzewodowy jest niezwykle popularny w dzisiejszych czasach. Jest to oczywiście jak najbardziej zrozumiałe. Sprzęt ten pozwala na szybkie pozbycie się brudu i kurzu z podłogi, bez większego wkładu pracy. Aby jednak wybrać odpowiedni odkurzacz trzeba jednak trochę czasu poświęcić na jego szukania. Na rynku jest mnóstwo różnych odkurzaczy bezprzewodowych, jednakże nie wszystkie spełnią nasze oczekiwanie co do wymagań. Zapraszamy na odkurzacz bezprzewodowy ranking.

Odkurzacz bezprzewodowy ranking

Xiaomi Mijia Roborock 2 odkurzacz bezprzewodowy ranking

Jednym z dość popularnych i dobrych odkurzaczy jest Xiaomi Mijia Roborock 2. Chociaż jego cena może sięgać nawet 2000 zł, to i tak warto go kupić. Jest to automatyczny odkurzacz obsługiwany za pomocą aplikacji w smartfonie. Ta opcja jest bardzo przydatna oraz wygodna. Dzięki niej bez wstawania z łóżka możemy uruchomić nasz odkurzacz. Sprzęt ten jest oczywiście wyposażony w funkcję mycia podłóg, co pozwala zaoszczędzić nam dużo czasu na sprzątaniu. Posiada on również wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością ułatwią dokładne sprzątanie. Oczywiście odkurzacz ma o wiele więcej zalet, natomiast wad mniej, ale jednak są. Jedną z nich jest problem ze zmianą języka w aplikacji na smartfona. Użytkownicy często się na to skarżą. Odkurzacz mimo że jest łatwo i precyzyjnie programowalny, nie rozpoznaje dywanów, jako przestrzeni do sprzątania. Poza tymi wadami odkurzacz bezprzewodowy idealnie się sprawuje. Jest znakomity pod względem dokładności sprzątania. Umie wyręczyć z codziennych i czasochłonnych obowiązków domowych. Xiaomi Mijia Roborock 2 jest to model bardzo rozbudowany pod względem funkcjonalności i warto się nad nim zastanowić. Nie bez powodu, w naszym zestawieniu – ranking odkurzacz bezprzewodowy, postanowiliśmy to urządzenie uplasować na pierwszym miejscu.

Zalety

Cicha praca

Jakość odkurzania

Jakość wykonania

Wady

Problem ze zmianą języka

Kup teraz Xiaomi Mijia Roborock 2

Odkurzacz bezprzewodowy ranking

Bosch BBH21830L

Kolejnym w miarę dobrym odkurzaczem bezprzewodowym jest Bosch BBH21830L. Sprzęt ten kosztuje zdecydowanie mniej niż wyżej wymieniony, ponieważ jego cena to zaledwie pięćset, sześćset złotych. Jest również bardzo praktyczny i też posiada swoje wady oraz zalety. Zacznijmy może od wad, który nie jest dużo. Jedną z nich i najbardziej istotniejszą jest to że odkurzacz nie posiada lampki z przodu szczotki do oświetlenia sprzątanej powierzchni. Utrudnia to sprzątanie przy zbyt małym oświetlaniu. Warto pamiętać że Bosch BBH21830L to pionowy odkurzacz akumulatorowy, który pracuje nawet do 36 minut od pełnego naładowania. Jest on oczywiście mniej praktyczny niż Xiaomi Mijia Roborock 2, który jest obecnie najlepszym produktem. Jednakże porównanie tych dwóch sprzętów jest złym pomysłem, ze względu na dużą różnorodność ceny. Bosch BBH21830L kosztuje znacznie mniej niż ten drugi odkurzacz. Jak wiadomo, czasem warto dopłacić trochę i mieć na prawdę dobry sprzęt, jednak z drugiej strony to co jest tanie wcale nie musi być gorsze. Ten odkurzacz również sprawdza się podczas sprzątania i mimo że nie posiada tylu zaawansowanych funkcji to i tak sprawdza się przy codziennym sprzątaniu w domu. Z pewnością jego najlepszą zaletą jest 2 w 1 zawierający odkurzacz pionowy i mały, ręczny model. Sprzęt ten jest również wyposażony w zmywalny filtr i wygodny do opróżniania pojemnik na kurz. Ten odkurzacz idealnie nada się do szybkiego i dokładnego sprzątania a jego niewielka waga ułatwi wykonywanie nielubianych czynności domowych. 

Zalety

Wygodny kształt

Długi czas pracy

Wiele udogodnień

Cena

Wady

Długi czas ładowania baterii

Bateria się rozładowuje bez komunikatu ostrzegawczego

Kup teraz Bosch BBH21830L

Odkurzacz bezprzewodowy ranking 2019

iRobot Roomba 651

Kolejnym odkurzaczem jest iRobot Roomba 651, który kosztuje około 2000 zł. Jest on bardzo podobny do odkurzacza bezprzewodowego Xiaomi Mijia Roborock 2. Można powiedzieć że te odkurzacze są na podobny poziomie. IRobot Roomba 651 jest to nowoczesny sprzęt, który wyczyści każdą powierzchnie. Zarówno drewnianą podłogę jak i płytki oraz panele czy parkiety. Odkurzacz ma taką funkcję że wraca i czyści takie miejsca, które są najbardziej pobrudzone, tak aby wszystko idealnie wyglądało. Odkurzacz oczywiście może przepracować kilka cykli, dzięki bardzo wytrzymałej i oszczędnej baterii. Ten sprzęt pozwoli na utrzymanie niebywałej czystości w całym domu, bez żadnego wysiłku. Działa automatycznie, dlatego też nie trzeba za nim chodzić i sprawdzać jego pracy. Jedną z jego wad jest niestety mały pojemnik na kurz, który trzeba dość często opróżniać. Poza tym odkurzacz idealnie działa i pozostawia po sobie czystość. Ważne jest też że odkurzacz zbiera sierść, co może być bardzo przydatne dla właścicieli zwierząt. Po przedstawieniu tych trzech niezawodnych odkurzaczy ciężko stwierdzić który będzie idealny dla nas. Co do ceny to najtańszym z wszystkich wyżej wymienionych odkurzaczy jest Bosch BBH21830L. Oczywiście jest to na prawdę dobry sprzęt, ale niestety nie można go porównać do pozostałych dwóch, ze względu na bardziej wymagające funkcje, jakie posiadają. Dla osób, które nie wymagają zbyt wiele będzie idealny.

Zalety

Bardzo dobrze czyści

Wytrzymała bateria

Automatyczne odkurzanie

Wady

Mały pojemnik na kurz

Kup teraz iRobot Roomba 651

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy ranking

Trzeba przyznać że największą sławę ma odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mijia Roborock 2. Jak do tego czasu jest to najlepszy produkt w bardzo przystępnej cenie. Oczywiście można go kupić w Internecie, ale i również w sklepie z odkurzaczami. Jego cena nie powinna się dużo różnić od tych wcześniej podanych. Warto również wspomnieć że odkurzacz Xiaomi Mijia Roborock 2 posiada automatyczny system skanowania pomieszczenia i laser zarządzający nawigacją odkurzacza. Ma także zwiększoną wydajność, która w przypadku odkurzaczy bezprzewodowych jest niezbędna. Obsługa odkurzacza za pomocą smartfonu jest niezwykle praktyczną opcją, która cieszy się ogromną popularnością. Warto pamiętać również o tym że kupując odkurzacz bezprzewodowy powinien być idealnie dobrany pod nasze wymagania oraz potrzeby.

Każdy odkurzacz spełnia podobną funkcję, jednakże jeden robi to lepiej a inny trochę gorzej. Na prawdę warto zainwestować w dobry odkurzacz bezprzewodowy, który sprawi że nasz dom będzie błyszczał z czystości. Odkurzacz niby niewielkie urządzenie a może nam oszczędzić sporo czasu na sprzątaniu. Jak wiadomo, sprzątanie domu czasem jest bardzo męczące i z pewnością jest nielubianą czynnością, dlatego też warto sobie pomóc i zakupić taki oto odkurzacz. Jednakże warto pamiętać o tym że odkurzacze bezprzewodowe mają problemy z czyszczeniem dywanów z dużym włosiem. Niestety takie urządzenia się do tego nie nadają, ale na rynku na pewno są takie dostępne, dlatego też warto poszukać. 

Polecamy:

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij nasz tekst:
Pomogliśmy w zakupie? Prosimy o udostępnienie, w ten sposób, możemy się dalej rozwijać! Dzięki!!